Kırveli Makine A.Ş., Türkiye’den Dünya’ya Üretim Gerçekleştiriyor

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde paketleme sektöründe hizmet veren Kırveli Makine A.Ş., kurulduğu günden bugüne yurt içine ve pek çok kıtadaki farklı ülkelere makine, tank ve yedek parça satışı gerçekleştiriyor, uzman ekibiyle teknik servis sunuyor.

Giderek artan nüfus ve gıda sektöründeki paketleme ihtiyacındaki artış, uluslararası standartlarda üretim yapılması gerektiğini vurgulayan Kırveli Makine’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, Makine Yüksek Mühendisi Murat Kırveli, ivmelenen sektörün kendilerini yenilikçi çözümler üretmeye ittiğini söyledi.

Artan müşteri taleplerini karşılamak için yeni nesil paketleme çözümleri ile üretime yöneldiklerini söyleyen Murat Kırveli, “Müşterilerimiz için en iyi çözümleri hedefliyoruz. Kırveli Makina 2008 yılından beri; sektörün dinamik koşullarını karşılayan, müşteri ihtiyaçlarını temel alan, çözümlerini uluslararası standartlara uygun olarak yerine getirmeye özel bir gayret gösteren seçkin bir yerli imalatçı.  Bu sayede, bugüne kadar yurt içinde ve dışında, hemen hemen her kıtada çok sayıda makine ve ekipmanı bulunan Kırveli, Türkiye içinde olduğu kadar, aynı zamanda artık bir dünya markası haline geldi. Kırveli Makine, marka değerini günden güne artırmak ve değerini tecrübeyle geliştirmek için müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor” diye konuştu.

UZMAN BİR KADRO

Tecrübeli ve uzman bir kadroyla hizmet verdiklerini söyleyen Kırveli, ülkemizin su ve içecek sektöründeki en ünlü şirketleri ile çalıştıklarını, müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış modern teknikleri kullanan satış ekibini portföyünde tutarak; üretim, satış ve satış sonrası servisler konusunda hizmet verdiklerini belirtti.

ULUSLARARASI STANDARTLAR

Kırveli Makine A.Ş. olarak güçlü tedarikçi ağı ve müşteri ilişkileri ile birlikte yakın gelecekte farklı losyonlarda yeni yatırım stratejileri planladıklarını kaydeden Murat Kırveli, şu bilgileri verdi: “Firmamız, 2013 yılında iştirakleri arasına kattığı Protank markası ve ürün çeşitliliğinin olumlu etkisi ile entegre ve kompakt çözümler sunmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası pazarda güven verici bir pozisyona gelen Kırveli Makine A.Ş., sürdürülebilir yatırımları ve etkin araştırma geliştirme çalışmaları ve Türk Patent Enstitüsü’nden 45 sınıflı tescilli markası ve faydalı modelleri ile kurumsal gelişimini geleceğe güvenle taşıyor. Müşterilerine anahtar çözümler sunmak amacıyla; yerel ve uluslararası gelişmelerden, varılan son yeniliklere kadar, piyasaya uyum sağlamak için eğitim önceliğine önem vererek proje ekibinden satış sonrası takımına kadar, gıda sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Dünyanın en saygın kuruluşları tarafından verilen kalite ve yönetim sistemleri ile CE standartlarına sahip Kırveli Makine A.Ş., yerel üretim teknolojisi, know-how ve iş gücü kapsamında ülkemizin önde gelen şirketleri arasında arasında yer alıyor.