Arminoks Makina ile 2021 Hedeflerini Konuştuk

Firma sahibi İlker Çatalbaş ile yapmış olduğumuz söyleşide kendisi şunları söyledi;

2020 yılı hepimiz için kötü bir yıl oldu biz Arminoks Makina olarak 2020 yılına hızlı bir giriş yaptık fakat pandemi sürecinde herkesin olduğu gibi bizlerinde işlerinde yavaşlamalar oldu. Fakat biz gıda sektörüne hizmet eden bir firma olduğumuzu ve gıda sektöründe yavaşlamanın çok uzun sürmeyeceğinin farkındaydık. Bu farkındalık sayesinde firmamızın üretim kapasitesini nasıl arttırabileceğimiz konusunda bir takım çalışmalar yaptık. Mühendislik ve satış pazarlama kadromuzla birlikte makine alt yapımızı kuvvetlendirme kararı aldık. Çünkü her krizin bazı fırsatları beraberinde getireceğine inanıyorduk. Yapmış olduğumuz çalışmalar ve yatırımların karşılığını aldığımıza inanıyoruz.

Web Sitemiz için Tıklayınız

2021 Yılında da yurt içinde ve yurt dışında pazarlama faaliyetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz şuan %50 yurt içi %50 yurt dışı oranıyla süren bir oranımız var. Fuarların iptal olduğu şu süreçte farklı pazarlama yöntemleri deniyoruz. Hedefimiz ihracat oranımızı %80 lere çekmek.

“Her zaman en iyisi için” ilkesiyle çalışmalarını sürdüren Arminoks Makina genç, dinamik ve yenilikçi kadrosu ile proses makinalarındaki çözüm ortağı olma konusunda emin adımlarla ilerliyor.

“Süt sektörünün yanı sıra çikolata, karamel ve sos sektörlerinde de üretimlerimiz devam etmektedir.”

“Komple anahtar teslim butik mandıra çözümleri için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.”

“Üretmiş olduğumuz süt otomatları gıda hijyenine uygundur. Ayrıca kağıt para, bozuk para ve kredi kartı ile tahsilat yapabilen makinalarımız son teknoloji ile donatılmıştır.”