Suyun Yeni Kuvveti: Aroma Sa-de Fonksiyonel Vitaminli Su’lar

Aroma, Aroma Sa-de markası altında vitaminlerle ve doğal meyve aromaları ile zenginleştirilmiş, sağlığa katkı sağlayan doğal kaynak suyu çeşitleri ile, bağışıklık, sindirim, güzellik, detoks ve zihinsel-fiziksel enerji sağlama fonksiyonlarına destek oluyor.

“Su”dan fazlasını arayan tüketiciler, Aroma Sa-de Vitaminli Doğal Kaynak Suyu’nun beş farklı çeşidi ile yaşam tarzlarına katkı sağlıyor. Taşıma ve tüketim kolaylığı sağlayan, 330 ml’lik çevreci karton ambalajlarda sunulması ise ekstra pratiklik katıyor.

Aroma Sa-de vitaminli içeceklerin en önemli özelliklerinden biri Uludağ’ın zirvesindeki kaynağından çıkan 8,15 pH değerinde, zengin mineral içeren doğal kaynak suyu ile üretilmesi.

Aroma, Aroma Sa-de vitaminli içecekler tüketicilere “su”dan fazlasını sunuyor. Doğal kaynak suyunun, vitaminlerle zenginleşip, doğal meyve aromaları ile içimi daha da keyifli hale getirilmesiyle oluşan ‘Aroma Sa-de Vitaminli Su’lar, “Enerji”, “Güzellik”, “Detoks”, “Sindirim” ve “Direnç” olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik 5 çeşidiyle tüketicilerin yaşam tarzlarına destek sağlıyor. %100 doğal, düşük kalorili, koruyucu ve şeker ilavesi içermeyen ürünler, tüketicilerin mevcut yaşam kalitelerini korumak ve geleceğe yatırım yapmak için sürdürdükleri sağlıklı yaşam biçiminin tamamlayıcısı rolünü üstleniyor. ‘Aroma Sa-de Vitaminli Su’ların her bir çeşidi, kendi fonksiyonuna göre farklı vitaminler ve sevilen meyve aromaları içeriyor. Özellikle Aroma Sa-de Direnç, içerdiği B ve D vitamini ile bağışıklık sistemini desteklemesi ile önemli bir rol oynuyor.

Uludağ’ın zirvesinden gelen 8.15’lik pH değeri ile sağlıklı doğal kaynak suyundan oluşan ‘Aroma Sa-de Vitaminli Su’lar; pratik, kolay taşınır, kolay açılıp kapanan, geri dönüştürülebilir, çevre dostu 330 ml’lik karton kutu ambalajlarda sunuluyor.