Baubelt, Birçok Sektöre Kayış Tedarik Ediyor

Kauçuk sektörüne 1965 yılında başlangıç yapan Baubelt, Türkiye genelinde birçok farklı sektöre çok çeşitli ürünler tedarik ediyor. 

Firmanın kayış tarafında bilinirliğini ve marka oluşturma potansiyeli ile kurulmuş olan “Mba Endüstriyel Ürünler Pazarlama” firması ise 2017 yılında faaliyetlerine başlamış olup yüzde yüz yerli sermaye ve üretim ile kendi markası olan “Baubelt” i oluşturdu. Gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında paketleme sektörü için kauçuktan mamul ürünler temin ediyor olan firmanın ana branşı “paketleme kayışları” olarak biliniyor.

Baubelt firması Genel Müdürü Mustafa Baha Akçura: “Yapılan ürünler ile makine üreticileri, nihai tüketiciler gibi farklı kullanım ihtiyaçları olan firmalara ürünlerimizi tedarik etmekteyiz. Kauçuk kaplı kayışlar sektöründe kalitesi, ürüne yaklaşım şekli ve hizmet konusunda öne çıkan firmamız marka bilinirliği konusunda da iyi bir konuma sahiptir.

Gerek yerli üretim makinelerde, gerek ise Ortadoğu yada Avrupa’dan ithal edilen paketleme makineleri ile uyumlu çekme kayışlarını sürekli temin ve tedarik etmekteyiz. Adetli satışlar sebebi ile sürekli stoklarımız güncel ve ihtiyaca hızlı ve kaliteli ürünler ile cevap vererek büyüme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.