Yerinde Hizmetin Adresi: Protank

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren Protank, “Paslanmaz Çelik Tank” gıda ve kimya tesisleri, yerinde saha tankı imalatı, borulama ve otomasyon alanında yüksek teknolojiyle hizmet veriyor.

Protank Makine ve Ekipmanları Sanayi Tic. Ltd. Şti, 3 bin metrekarelik alandaki ve İzmir’in en seçkin sanayi bölgesindeki işlerin hacmine uygun 3000 m2 imalat alanı ve 25 m yükseklikteki modernize tesisinde katı ve sıvı maddelerin en iyi şekilde depolanıp saklanabilmesi için Paslanmaz Çelik Tank imalatının yanı sıra anahtar teslimi gıda ve kimya tesisleri kurup, yerinde saha tankı imalatı yapıp, borulama ve otomasyon hizmeti de veriyor

Protank, Otomatik Robot T.I.G Kaynak İmalat Sistemi ile kapasite sınırlaması olmadan, istenilen ölçülerdeki çelik tankları; teknik özelliklerine uygun şekilde üretiyor.  Protank; ısıtma-soğutma ceketli (rollbond, dimple), izolasyonlu, karıştırıcılı, proses, depolama ve araç üstü (tanker) Cr-Ni paslanmaz çelik tank imalatlı da gerçekleştiriyor.

Teknolojiye Paralel Üretim Sistemi

Üretimde teknolojiye ve ürün kalitesine önem verdiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırveli, “Gelişen teknolojiye paralel olarak kullandığımız Otomatik Robot T.I.G Kaynak İmalat Sistemiyle, yüksek kalite ve performansta, gıda, kimya ve ilaç sektörüne yönelik imalat yapıyoruz. Akışkan tüm sıvı-katı gıda ve kimyevi maddeler için, ait olduğu sektörün ihtiyacına eksiksiz cevap verecek özelliklere sahip, hijyen kurallarına uygun ve sınırsız kapasitelerde, Isıtma-soğutma ceketli (rollbond, dimple), izolasyonlu, karıştırıcılı, proses, depolama ve araç üstü (tanker) Cr-Ni paslanmaz çelik tanklar imal edebiliyoruz. Birinci kalite, paslanmaz çelik malzemeler haricinde hiçbir malzemeden tank imalatı yapmıyoruz. Tank imalatı için gerekli olan manhol, seviye vanaları, hava valfları ile plexiglass borular gibi ekipmanları Avrupa’dan bizzat kendimiz ithal ediyoruz. İmalatı yapılan çelik tanklar, depolama konusunda tüm ihtiyaçlara cevap vererek kullanıcıya en iyi performansı sağlatacak niteliklere sahiptir” bilgisini verdi.

Güvenilirlik Esası

Şeffaflık ve güvenilirlik esaslarıyla hizmet verdiklerini dile getiren Murat Kırveli şunları söyledi: “Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışıp, Türkiye’nin en iyi markalarıyla işbirliği halinde olup, kalite sertifikalı paslanmaz çelik malzemeler kullanıyoruz. İmalat sonunda sertifikalarını, müşterilerine teslim eden firmayız ve şeffaflık ilkesini elinden bırakmayıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Tüm sektörler için tamamen kendi hazır projelerimizi kullanarak imalat yapabilen kalifiye ekibimiz, kaliteden ödün vermeksizin, müşterilerinin hazır projelerini de imal edebiliyor. Müşterilerimizin yönlendirme ve talepleri doğrultusunda yeni projeler de hazırlayabiliyoruz. Firmamız, hem kalıcılığını korumak hem de müşterilerin onlara olan bağlılığını sürdürmek için üretim sürecini güç ve dayanıklılık kavramları üzerine oturtuyor. Bu nedenle zamana ve kullanıma karşı dayanıklılık testlerinden geçen çelik tanklar, benzersiz tasarım öğeleri ile kaliteli malzemeden üretiliyor”.

Profesyonellerin Tercihi

“Protank gerçekten profesyonellerin tercihidir. Gerek know how işbirliği ile ve gerekse üretime yönelik birlikte hareket ettiğimiz, ülkemizde de temsilcilikleri olan, özellikle bazı AB ülkelerindeki kimya ve diğer gıda ve içecek sektörlerinde faaliyet gösteren dünanın seçkin markalarına, spesifik olarak projelendirdiğimiz yüksek kalitede paslanmaz çelik tank imalatımız, ihraç kayıtlı satışlarımız ayrıca bir gurur kaynağıdır diye belirten Murat Kırveli, Protank kalitesinin dünyada ve ülkemizde sürdürülebilirliğinin sorumluluğunu yüreğimizde taşıyoruz” ve “Paslanmaz tank’ın adı Protank olmalı diye ifade etti.