ER-AL Paslanmaz Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışıyor

2020 yılında Konya’da Ali Duran tarafından kurulan ER-AL Paslanmaz, gıda makinaları imalatı yapıyor.

ER-AL Paslanmaz, sebze ve meyve işleme makinaları ve tesisleri, süt tozu tesisleri, süt ve süt ürünleri işleme makinaları ve tesisleri, şekerleme, çikolata, tahin, pekmez, reçel tankları ve tesisleri, konveyör bant ve elevatörler, ısıtma soğutma eşanjörleri ve isteğe bağlı makinalar üretiyor.

Firma sahibi Ali DURAN firması ile ilgili şunları söyledi:“ Günden güne gelişen teknolojiyi en yakından takip ederek ürünlerimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Üretim kapasitesini ve kalitesini her geçen gün arttırarak bu sayede sektörümüzde tercih edilen çözüm ortağıyız.

Ar-ge çalışmalarımız gelişmekte olan teknolojiye göre müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ilerlemektedir. Yeni makine projelerimizi önümüzdeki süreçte müşterilerimizle buluşturacağız.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla ve gelişmiş makinalarımızla gıda ve kozmetik sanayide %100 müşteri memnuniyeti ve kalite esas alınarak çıktığımız bu yolda en iyi makinaları yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizle buluşturmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz” dedi.